مراسم عقد در فضای باز

مراسم عقد در حقیقت از مهمترین مراسمات در زندگی هر فرد خواهد بود و نحوه بر گزاری این مراسم برای همه مهم است. در سال های اخیر برگزاری این مراسم در فضای باز مخصوصا باغ ها رواج پیدا کرده است و بنظر جشن عقد در خانه کمی ساده به بنظر می رسد.

سفره عقد چه مدرن باشد چه کلاسیک، داری ویژگی هایی است که می توان  آنها را در فضای باز هم داشته باشید.

مهم ترین و اصلی ترین عنصر این جشن سفره عقد است که باید توجه ویژه ای به آن داشت.باید بگوییم که سفره عقد در فضای باز جلوه بسیار زیبایی دارد و این انتخاب واقها هوشمندانه است.

البته باید دقت داشته باشید که سفره عقد هنگامی به بهترین شکل جلوه خواهد داشت که زیبایی و گیرایی بی نظیری داشته باشد و این زیبایی مشروط به این است که تمام وسایل به بهترین شکل و با نظم خاصی چیده شده باشد.بسیاری از افراد قرینه بودن وسایل خوششان می آید که تحت این شرایط باید اجزای سفره را به گونه ای بر روی سفره بچینید که جلوه آن از روبرو قرینه باشد، اما در حال حاضر از مدل های جدید تری برای چیدمان سفره عقد استفاده می شود که می توان گفت این مدل ها جلوه بهتری را دارند.

در ابتدای کار باید آماده سازی سفره را انجام داد، وجود بخش های بلندتر در سفره عقد جلوه جذاب تری به سفره خواهد بخشید که برای این کار می توانید از چوب استفاده کنید و  در مرحله بعد از پارچه خوش رنگ و متناسبی که از قبل آماده کرده اید استفاده کنید.

سپس وسایل مورد نیاز را روی آن قرار دهید.

برای هماهنگی بین وسایل، زیبایی و اصالتشان پیشنهاد می کنیم با صبر و حوصله و دقت فراوان پیش بروید.

دیدن جزئیات سفره عقد بهترین کمک برای شماست، در ادامه چند سفره عقد اصیل و باشکوه را برای شما عزیزان قرار داده ایم.


[ بازدید : 26 ]

[ شنبه 27 آذر 1400 ] 20:50 ] [ سپیده محمدی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]