نورپردازی سالن های عروسی

مراسم ازدواج شما چه در تلار باشد چه در باغ چه در باغ تالار، یکی از مهم ترین نکته هایی که باید به آن توجه کنید نورپردازی سالن است.

البته شاید از دید عروس و داماد این مسئله چندان مهم نباشد اما این یکی از مهم ترین مواردی است که باید در روز عروسی خود به آن اهمیت دهید.البته یک پیشنهاد جذاب استفاده از نور با رنگ هابی مختلف است.نورپردازی رنگی حس و حال خاصی به تالار پذیرایی می‌دهد. اصلا می‌توانید برای هر بخش از مراسم ازدواج از رنگ نور متفاوت استفاده کنید برای مثال در ابتدای کار برای خوش آمد گویی به مهمانان از یک رنگ و برای رقص از رنگ‌های نور مهیج تر استفاده کنید. البته بهتر است که از سیستم نورپردازی هوشمند استفاده کنید که می شود آن را برنامه ریزی کرد و با فشار یک دکمه رنگ نور آن راعوض یا مخلوط کرد.جنانچه تصمیم گرفته اید مهمانان شما آخر شب از فضای بیرون تالار پذیرایی استفاده کنند، باید پله‌ها و جاهای ناهموار به اندازه کافی روشن باشد تا اتفاقی نیفتد.

با آویزان کردن تعدادی فانوس در محیط بیرون از تالار یک فضای جادویی به وجود بیاورید. هم‌چنین ایده دیگر استفاده از این فانوس‌ها می باشد که می توانید میسرهای منتهی به تالار پذیرایی را روشن کنید.

همچنین اگر تم مراسم شما کلاسیک است استفاده از لوستر های بزرگ وشیک فضا را با شکوه و مجلل می کند، حتی اگر مراسم شما در باغ است از این پیشنهاد قافل نشوید.

اگر مراسم شما در تلار است برای ایجاد فضایی گرم و دلپذیر بهتر است چراغ‌های LED سفید و سرد را از گزینه هایتان حذف کنید و به جای آن از همان لامپ‌های قدیمی ادیسونی، شمع و نورپردازی سفید و گرم استفاده کنید.
با استفاده از سایه در تالار پذیرایی می‌توانید شکل‌ها و الگوهای متنوعی را به وجود بیاورید و محیط تالار پذیرایی را جذاب کنید.

می شود که با استفاده از پروژکتور یا هر چیز دیگر با سایه‌ها بازی کنید.

برای مثال می توانید سایه‌ی طرحی یا شکلی را روی سقف تالار پذیرایی بیندازید و فضایی رویایی به وجود بیاورید.


  [ بازدید : 33 ]

[ دوشنبه 15 آذر 1400 ] 20:27 ] [ سپیده محمدی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]