استند در مراسم ازدواج

بیایید و نگاهی به یکی از عکس های مراسم ازدواج بیاندازید، احتمال زیاد توجه شما اول از همه چیز به استند و بک گراند عکس جلب شود.

در این مقاله قرار است بدانیم استند چیست و چه استفاده ای در این مراسم دارد.


در سال های اخیر جشن بله برون در خانه برگزار می شود و عکاسی نیز در همانجا انجام می شود برای داشتن دکوری زیبا برای جشن بله برون و یا همان نامزدی به شما استفاده از دکوراسیون ها و استندهای زیبا و خاص را پیشنهاد می‌کنیم که در آن با استندهایی دکور بک گراند و پشت عروس و داماد و همینطور جشن بله برون و نامزدی برای عروس و داماد دیزاین می‌شود و عکسهای بله برون شما بسیار زیباتر خواص تر خواهد شد .


انواع مختلفی از استندها و وجود دارد که شما می‌توانید یکی را به سلیقه خودتان انتخاب کنید و به تشریفاتی ها سفارش دهید . بعضی از این استند ها با اشیا نورانی مثل ریسه یا لامپ تزیین می شوند، بعضی با گل آرایی طبیعی و یا مصنوعی، بعضی با پارچه های حریر و ریسه های لامپ و شمع آرایی و ... تزیین می شود.


استفاده از پارچه های رنگارنگ و هماهنگ با تم مراسم می تواند باعث زیبایی لوکیشن شما شود. اگر در عکسها و مدلهای استند و جایگاه عروس و داماد ها دقت کنید در تمامی این مدل ها از شمع آرایی و گل آرایی استفاده شده است. البته به همان میزان که شمع آرایی و گل آرایی بیشتر شود قاعدتاً هزینه دکورها نیز بیشتر خواهد شد.


می توانید برای کاهش هزینه ها از گل های مصنوعی که هزینه کمتری دارند استفاده کنید.عموما برای جشن بله برون،  نامزدی و همینطور از عقد باید کیک  داشته باشید که می توانید جلوی استند برای آن جایی در نظر بگیرید.پیشنهاد ما به شما استفاده از فرش ایرانی همراه با استند است که جلوه خاصی به مراسم شما می بخشد.

[ بازدید : 16 ]

[ چهارشنبه 3 آذر 1400 ] 20:38 ] [ سپیده محمدی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]